Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výber Grafickej karty

Dobrý deň , chcel by som vas poprosiť o radu. V mojom PC mam grafiku HD4870 Toxic. V blizkej buducnosti chcem nove pc a neviem sa rozhodnut okolo grafiky.. co s tohto mam vybrat.. 1. Gigabyte GTX460 1GB 2. prepojenie cez CrossFire dalsiu hd4870 toxic.. co s tohto by bolo lepsie .. a pc bude najma na hry

Zapojovat dvě 4870 je podle mě kravina, to je řešení pro ty co si koupí nejdražší kartu a potřebují ještě víc výkonu na machrování... A na co dvě 4870 bez dx 11 ? Abys na to za rok smutně koukal ?

Máš vůbec na desce další pcie slot 16x nejlépe plně signálově osazený ?= napiš jméno desky

Jo ta GTX 460 nebude špatná, přemýšlím že GTX 260-216 upgraduju ale zatím sem nenašel hru aby se to vyplatilo.