Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Optimální teplota?

Teplota grafické karty je bez zátěže 62-64 a při zátěži tak 70 větrák mam pasivní.grafika je to ATI Radeon HD 3450.díky za rady.Při hře nhl09 mi to po chvilce hraní napiše NO Signal na monitoru to znamena že se vypne monitor,PC ale stále jede,jiné řešení než restart pc nejde.

Tak ti asi nesedí chladič. Drží to tam akorát na plastových packách, tak mrkni, jestli některá z nich nevyhnila (stává se to). Vytáhni kartu a podívej se skrz GPU a chladič do sluníčka. Prosvítá-li, máš jasno.

edit: Zítra. Dneska už slunko nesvítí ]:).