Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Popis zvukove karty

Zdravim, mam zvukovou kartu, ani nevim kartou dodala se k zakladni desce, a chci si pripojit 5.1 ale nevim co kam, mohl by mi prosim nekdo popsat zadni panel zvukovky?
side-out - svetle modra !! reor-out - cerna !! cen/sub - oranzova !! mic-in - ruzova !! front-out - zelena !! line-in - modra

Popripade diky vim jen ze mic je mikrofon :) Diky.

Zelená - front out (přední repráky)
Oranžová - woofer + center (basák a střední reprák)
Černá (ale spíš šedá - boční - hraje to líp) - rear (zadní repro)
Modrá - Line In

Bedny by měly slynout jacky stejné barvy. Mikrofon se strká do růžové. A, in fact, ve směšovači si to můžeš nadefinovat k obrazu svému.

Důležité je zvolit si v ovládacích panelech Windows počet repro, totéž pak udělat i ve směšovači zvukovky. Jinak to zahude blbě.

Aha takze je mozne ze side-out neni svetle modra ale seda. Takze seda je bocni a cerna zadni jo? 5.1 zadni teda do cerny. Diky.

A jeste se zeptam. Pises

Důležité je zvolit si v ovládacích panelech Windows počet repro, totéž pak udělat i ve směšovači zvukovky.

, v ovladaci panely - hardware a zvuk - zvuk mam nastaveno 5.1. Ale kde najdu ten smesovac?

W7 64bit a mam tudle zvukovku (jen obrazek)

Tak sem se tak nejak docetl ze pro mou zvukovku ovladace na win vista nebo win7 proste neexistujou. na te strance ani moje tvukovka (supreme FX2) neni.

edit: tady jsem nasel takovy mininavod jak na to ale nejde, vzdy to napise ze aktualni ovladace jsou aktualni. Je to spatny snad nemusim zvuli 5.1 zvuku instalovat stare winXP?