Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamera

Hoj lidi potřeboval bych poradit.Chci si koupit kameru konkrétně SAMSUNG HMX-H200 nebo něco podobneho.Co potřebuji je abych z kamery připojeny k pc pomocí usb mohl nahrávat video,dělat fotky za pomocí nějakého sofwaru, abych prostě nemusem vubec šahat na kameru.Nevim podle čeho se dá poznat zda to kamera poporuje.
Předem dík za radu.

loading...

CHci si udělat nějaky videa stop-motion technologii, ale když budu snímky pořizovat ručním stiskem na kameře tak se mi muže trochu ta kamera i na stativu hnout a pak to bude cely rozklepaný.Kdybych to snímal z pc tak se ani nehne

To netuším. U kamer, které firewire nemají, určitě ne ;-)

Naštuduj aktuální nápovědu. U CS3 bylo:

Adobe OnLocation communicates with cameras and other OHCI-compliant devices using
the IEEE 1394 standard, which is also known as FireWire and i.Link. If the camera does not
have a 1394 connector, you can run its signal through an analog-digital converter that
outputs an OHCI-compliant signal.