Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ztratilo se mi to

Ahoj, ztratilo se mi (nevim jak bych to rekla)-jak kdyz treba otevrete tento pocitac nebo treba disk (ve win XP) tak tam na leve strane je takova modra kolonka kde jsou podrobnosti apod. snad me nekdo chale.
Dekuji

Nechale a mam chut ti to tu locknut...takze skus formulovat otazku este raz. Je taky problem si to po sebe pred tym nez sem nieco odolsem precitat? Toto je otazka na urovni autistu (a to som sa ich mozno dotkol).