Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při startu windows se PC sekne

Zdravim,
mám takový menší problém, když zapínám, nebo když restartuju PC, tak se mi při startu systému sekne, mam Win 7 (64) a když má naběhnout
logo, takový ty 4 barvy tak prostě nenaběhnou a nic se neděje :D, takže musim restartovat PC a pak už mi to jde, vážně nevím co s tím, poraďte mi prosim
díky

PC:
Procesor : AMD Athlon II X2 250
Záladovka : Gigabyte MA785GT-UD3H chip
Ramky : 4 GB (2x2GB) DDR3 1333MHz+
Disk : 750 GB SATA II
Grafarna : ATI Radeon HD5750
Zdroj : 450 W Fortron
+ procesor taktovanej na 3.15 GHz
+ mam 2 vetracky - prvni vepredu 12cm a vzadu 8cm

takže musim restartovat PC a pak už mi to jde

toto bývá obvykle záležitost zdroje, že dává úchylný resetovací impuls.
netuším kolik bere tvoje grafika, píšeš že trochu přetaktováno. zkus tomu trochu ulehčit - odpoj všechny cd/dvd, i ty přídavné větráky (používají možná stejnou 12V větev která napájí měnič pro procesor). jestli se start zlepší, je to zdroj.
pokusy dělej při otevřené skříni ať to větrá.

no zkoušel jsem odpojit všechno co se dalo :D no a nepomohlo to .. pořád to dělá, (podle mého zdroj stačí, protože grafárna bere maximálně 86W v zátěži a 16W v klidu) já si myslím že za to může asi nějaký SW, protože už jednou se mi stalo když jsem nainstaloval jeden program(už nevim co to bylo) tak mi komp vubec nenajel a musel jsem přeinstnout win, ale teď když ho restartuju tak mi aspoň najede ...