Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Siet medzi Xp a 95

Zdravim. Chcem sa spytat na jeden problem. nefunguje mi pripojenie na Pc s Win95 z PC s WinXP.
Aby som to upresnil. Z Xp sa na 95 dostanem. Opacne nie. Firewall je vypnuty. Z 95 na Xp ping prechadza. Meno a heslo ktore sa pouziva na 95 je nastavene na Xp pod uzivatelmi. Neviem kde by mohla byt chyba. Ak by niekdo vedel nech da vediet dik.

no tak je to vyriesene. predsa len bola chyba v nasteveni userov na xp a 95.
sekretarka mi povedala ze ona tam ma heslo xxxxx a pritom tam nebolo ziadne. a 95 je taka inteligentna ze ani nic nezahlasila ked som zadal heslo, takze ma to prihlasilo len do windowsu a nie do siete :-/ porazi ma. no ale uz to ide. dakujem zucastnenim za snahu pomoct. majte sa