Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI G41M4-F + Patriot RAM DDR2 1GB SL PC2-6400 800MHz CL5

Dobrý den chystám se koupit základní desku MSI G41M4-F a s ní paměť RAM : Patriot RAM DDR2 1GB SL PC2-6400 800MHz CL5 můžete mi prosím vás říct jestli je deska s touhle pamětí kompatibilní ??? Dále by mě zajímalo jestli ta MSI G41M4-F není žádný plečka :-/ a co říkáte na její kvalitu a co říkáte na kvalitu vybrané paměti. Děkuji

Patriot tam půjde, otázka je jestli má cenu kupvoat 1gb...To je tak na win XP. Není dobré kupovat 2*1gb...
G41 je už podle rodiny čipsetu plečka do kanceláře. POkud chceš herní počítač se samostatnou grafikou nevidím důvod proč brát G41 ale spíš P45/P43 nebo P35 (v tomto uvedeném pořadí). MSI bych si nekoupil buď asus nebo gigabyte.

Byl sem pryč:-) Bulk znamená bez krabice zabalená v pytlíku. Jinak by tam mělo všechno být - hlavně ať ti k tomu nezapomen dát ten zadní plech na krytí výstupů.