Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ikony nereagují

proč už při rozjetí dvou věcí na pc ikony na ploše nereagují na otevření myší?Rozjetý program přitom norm.ukončím,delší dobu tam jsou přesýpací hodiny vedle myši a potom právě nastane zmíněný problém.Přitom start nebo spodní lišta jde normálně?Musím restartovat,potom jde zase vše norm.

starter je sice skvělý, má víc přehledů, zobrazuje info o programech - ale zapomíná uvádět procentní využití cpu.

správce úloh - 2x na záhlaví "cpu" které znamená %. při druhém kliknutí se to setřídí od největšího. (1x kliknutí na záhlaví = od nejmenšího, protože microsoft je blbec)

jinou možností než starter nebo správce úloh je process explorer (od sysinternals/ms). ten ukazuje hierarchii spuštěných procesů, a tuším taky %.

system idle process-ten má cpu zhruba 80 procent,ostaní procesy v té aplikaci process explorer co jsi mi naposledy doporučil mají zhruba1-2 procenta,mně to ale přesto nic neřekne,nevím jak to řešit,mám fakt třeba moment.otevřený internet a jednu záložku jsem otevřela v novém okně a je to,plocha nereaguje,do statru a do spodních lišt se dostanu absolutně norm.Je to norm.u prakticky novýho pc?