Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netbook

Dobrý večer, dcera si chce koupit mini netbook Asus Eee PC 1005PX-BLK. Potřebuje ho na školní práce, poslouchání muziky, sledování filmů. Nikde jsem nenašel žádnou recenzi a tak zkouším tuto poradnu. Nejsem PC odborník a tak mě zajímají vaše názory na tonto mini netbook bez mechaniky. Jestli jí to stačí nebo raději koupit netbook s mechanikou.

čistě k mechanice: IMHO u notebooků/netbooků se jedná už víceméně o přežitek - SW se instaluje (až na výjimky) z netu nebo lokální sítě či Flashky, zálohu dat můžeš provádět na jiné PC a tam to i vypálit (tj. je-li doma jiné PC s vypalovačkou, je další mechanika v net/note/booku jen zbytečný balast, který uživatel sebou tahá.