Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posouzení sestavy

Ahoj,rád bych znal váš nazor na tuto sestavu http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0T7A0 10XA4010QRD010P6L010Z5L010EI101 k tomu cpu Intel Core i3-530 který už mám, jsem hodně omezován finančním limitem (cca 7000kc), proto si prozatím nechám grafiku ze starého pc kterou casem společně s dokoupenim dalších 2gb ram upgraduju. Ze starého pc mi ještě prozatím zůstane HDD a dvd mechanika. Tu sestavu jsem si nechal navrhnou od jedne firmy a chtěl bych vedet jestli byste na ni neco zmněnili. Sestava bude převážně na domací práce, internet, hry a do taktování se pouštět nebudu.

Kdybych už měl procesor i3-530 s integroanou grafikou tak bych spíš vybral desku s grafickýma výstupama. Důvod ? Pozdější prodej bude snažší. Ale špatná volba to co e týče cena/výkon určitě není.

Ten chladič je dobrej, měl sem ho - ale možná zbytečný - pokud nebudeš taktovat bude by stačit freezer 2. Na druhou starnu u 212+ vyměníš snadno ventilátor.

Nelíbí se mi tam ty Zeppeliny, volil bych Kingston nebo Kingmax nebo třeba Patriot. Napětí 1,5 voltu (nebo max 1,65) ale dodrž. Chladič na pamětech ddr3 je pokud netaktuješ pro srandu kralikum.