Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odkaz na soubor PDF

Dobrý den. Mám v PC soubor v PDF a chtěl bych ho dát "někde" na internet, aby mi vytvořil odkaz, že když na něho kliknu, tak se otevře soubor v PDF. Něco podobného jako je s obrázkami třeba imageshack.us . Je něco takového? Vím, že to jde z vlastní webové stránky, ale tu nemám.Děkuji

Kvůli bezpečnosti bych jej nenabízel přímo z PC, ale odněkud z internetu. Např. si jej umístit na nějaký virtuální disk (ulož to apod.). Jestli je to pro vlastní potřebu, můžeš si na něj např. udělat nějakou speciální složku ve www rozhraní svojí pošty. Nakonec si můžeš zařídit i nějaké ty www stránky.

Ano tohle mě je jasný. Jen nechci kvůli tomuto zakládat www stránky, abych tam mohl ten soubor vložit. Myslel jsem to tak, že ten soubor někam vložím, zkopíruji si odkaz kde je uložený a ten odkaz budu posílat těm, komu to budu chtít ukázat (třeba ve foru apod.) Například Takto:
http://files.jaroslav-vitek.webnode.cz/200000007-2 672927722/Za%20parkov%C3%A1n%C3%AD%20p%C5%99es%20d v%C4%9B%20m%C3%ADsta%20hroz%C3%AD%20pokuta%20a%C5% BE%20dva%20tis%C3%ADce%20korun.pdf