Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užívání programu, který již nelze zakoupit.

Dobrý den, chci se zeptat. Kamarádka dělá fotografickou školu. Potřebovali program na úpravu fotek. Doporučili jim Photoshop. Ona stáhla verzi 7.0, která se již nedá koupit (alespoň jsem ji nikde nenašel). Chci se zeptat. Protože je stáhla z netu a seriové číslo "kradené" někde z warezu, co by ji vlastně mohlo čekat za postich, když onen program se již koupit nedá, tudíž vlastně neexistuje, jsou na něj jen vlastnická práva? Díky.

Také ae dá starší software pořídit docela levně na inzerát. Firmy si kupují nové verze a ty staré se jim "válí v šuplíku".
Přirovnám-li to k autům, rovněž přeci není normální ukradnout si 8 let starý Mercedes s tím, že už se nevyrábí a někdo si ho oblíbil.
Co si zkusit dát inzerát tady v poradňáckém bazaru?
bazar.poradna.net