Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor do 5 tisíc

Ahoj,
mám za úkol do školky koupit monitor - musí to mít VGA i HDMI.
Na velikosti nezáleží, ale nic extra velkého to být nemusí.
Bude to na internet + office, pokud možno černý..
Šlo by něco? Nechci to vybírat sám, v monitorech se nevyznám :-)
Edit: chci to koupit z alfacompu

HDMI je v televizi, za prve na to aby prenasal aj zvuk a za druhe na to aby podporovalo HDCP kryptovanie (napr. pri pripojeni bluray prehravaca). Monitory maju snad vacsinou len DVI ptz nepotrebujes ani a) ani b). T.j. HDMI je ti u monitoru nanic (jedine ak by sa ti HDMI konektor pacil viac jak DVI :)

Napis priblizne jaku velkost, jaky format (na word asi nechcete sirokouhly) ?

Tak to vysvětlím :-)
Teď mají v kanceláři starší PC (D-SUB), ten tam ještě měsíc bude, ale chtějí nový monitor - na CRT se dívat nedá. Pak dojde nový NTB s HDMI, tak to chci propojit přes HDMI, protože to tak mám i doma :-)
Notebook VGA má, ale preferuji to HDMI :-)

Teď mají 17 CRT monitor - jinak nevím jakou velikost.