Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak stáhnout data z mini DVD?

Dobrý večer, známá se ptá jak stáhne data z mini DVD (natáčela si něco na DVD videokameru) a ten malý kotouček zkoušela už ve dvou DVD vypalovačkách (jedna nová- značku nevím, druhá mírně starší LG) obě nezobrazily na disku (Tento počítač-> D:) nic. Když dá play s dvd v kameře záznam tam vidí, nemůže to být tedy škrábnutím nebo tak... Prosím o radu.

Zdravím, myslím, že problém bude v tom, že známá DVD disk neuzavřela v kameře, nevím, co máte za značku, ale osobně disk musím vždy v kameře uzavřit, je to někde v menu. Kamera musí být napojená v nabíječce a poté se musí nastavit v menu uzavření disku, alespoň u mne to tak probíhá, jinak se mini DVD chová setjně jak píšete...tak se na to zkuste podívat! ;-)