Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače k základní desce

Dobrý den , koupil jsem PC Think Centre se základovkou IBM 8185PGL musel jsem provést reinstalaci OS XP ale nemám CD od základní desky a nemohu najít ovladače. Poradí mi někdo kde si mohu ovladače k desce stáhnout? Děkuji.

budou asi přímo na na pc, když je nemáš dodané na placce, a bude to formou recowery, přes nějakou Fx nebo jinou kombinaci kláves se bude moci vyvolat něco jako nová instalace zkusit manuál, nebo nějakou příručku..... pochopitelně při Recowery se přijde o všechny data v PC co zůstaly na disku, jestliže se to před tím nezálohovalo jinak. Zkoušel jsem hledat ale dost blbě, když po 10 pokusu nic nenajdu kašlu na to :-) a jinak Lenovo jede jak když chce a nechce....

ides na www.ibm.com a napises tam do okienka search presny typ tvojho PC (je napisane kdesi na bedni). A nie ziadne zakladne dosky ani podobne nezmysly, u znackoveho PC je jedine pouzitelne oznacenie presny nazov PC (priklad: ThinkCentre A58, alebo M58x alebo nejake_pismena_a_cisla. To najdes na ibm.com)