Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr zdroje

Dobrý den, koupil jsem si novou základní desku ASUS M4A78-E, ale poté jsem zjistil, že obyčejný zdroj Eurocase 450w za pár korun, se s grafikou HD4770 nerozjede, takže bych chtěl pomoci při výberu nějakého kvalitního zdroje 450-500W zdroje do 1400Kč. Děkuji

Nojo, když to je furt dokolečka. Soused takhle upgradoval ze zdroje Eurocase na Mercury, nějakej model s modře svítícím ventilátorem. Počítám že mu budu brzo měnit očouzenou desku a dolovat účetnictví z disku. Kdyby si ale všichni kupovali kvalitní komponenty tak by šťouralové jako já neměli doma jedinou láhev alkoholu, cigára a tak.

Ty víš jaká je konstrukce, použité díly - kondenzatory, učinnost, jaké mají zvlnění větve.
Podle toho se zdroj posuzuje a nejen porovnávat bednu a psaný W výkon.
Ne to si musíš najít testy,tedy pokud jsou vůbec k mání.
Oni totiž někteří veselý výrobci tají že použijí třeba levné ne moc kvalitní kondenzátory.
Takový zdroj sice funguje, ale otázka je jak a jak dlouho.
Potom teprve "uvidíš" ten rozdíl.

No to mi povidej, doutniky, chlast a oci do X :-D, koukam ze uz nevi jak prodat klump tak mu daji nej design ale to ze je to srajda uz nikoho nezajima, hlavne ze je nej...., ja mem obycejnej stribrnej Fortron a nemuzu si stezovat, obcas vyfoukano od prachu a vycisteno, dokonce sundavam i desku a cistim spodek lihem, case jak ze skatulky, jen obcas mam pocit ze jsem dostal po cisteni hned i bonus a to bordel plnou hubu :-D

Eurocase nejsou pochopitelně nic moc zdroje, ale pokud je v pořádku tak se s 4770 i silnější kartou rozjede. Ten napájecí kabel do karty jsi zastrčil ? Pokud ano zkus ještě jiný zdroj než koupíš další, možná je to v něčem úplně jiném.
Kdyby to zdroj neutáhl je to důvod k reklamaci- pochopitelně si můžeš koupit lepší a ten vyreklamovaný pak prodat.