Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace a kalibrace Volantu

Zdravím , po dlouhé době sem si chtěl zajezdit na volantu Apollo RW-2060 , naposledy co sem ho používal tak fungoval bezvadně ale to sem měl v pc ještě Win XP a teď mam Vistu a mam problémy , psal jsem už výrobci že mi to nějak nejde tak mi poslal odkaz na aktualizovaný ovladač pro vistu ale je to bezezměn.
Podle návodů bych ho měl najít v ovládacích panelech v herních zařízeních ale tam je to prázdné ...
Prosím o pomoc

Ovladace k zakl.doske (chipsetu) mas nainstalovane? Jake/odkial presne? (jaka doska?)
Je ten USB konektor funkcny? (funguje v nom nejaky USB stick?) Skusil si aj USB konektor vzadu na PC? (nie predny)

Je ten volant uvedeny v spravci zariadeni? Je u neho nejaky zlty vykricnik? Ak tam je uvedeny tak pravy klik - vlastnosti - podrobnosti o ovladaci - jaky ovladac to pouzilo?

Ak neni uvedeny ani v spravci tak moze byt aj vadny USB port alebo vadny volant, alebo mas nejake blbe zlomene kable alebo si to nejak blbo zapojil (napr. nepotrebuje to aj nejake napajanie? - extra zdroj?)