Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prozba - nejde odeslat dokument Wordu e-mailem

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, zda nevíte co je za problém v odesílani emailu s
přílohou souboru ve wordu(doc)?zobrazuje to chybu :aplikace Word nemůže
vytvořit pracovní soubor.zkontrolujte proměnné prostředí TEMP.předem děkuji
za kladnou odpověď(windows 7 ,MO word 2007)
Změna předmětu, původně: prozba (LaKr) (Kráťa)

Jo znamená, že stejná hláška se objeví i při pokusu o vložení kopie toho souboru jako přílohy? Když ten soubor dáš nejdřív do archívu a potom to zkusíš vložit jako přílohu, udělá to co?

edit:
Zkusils to v jiném prohlížeči a s jinou mailovou schránkou na jiném serveru?