Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem filmy z internetu

ahoj potřeboval bych poradit jsem v zahranici a na net chodim ven na hotspoty takze si vzdicky spustim kinotip a necham nahrat ten film myslim takovej ten posuvnik abych se pak na ten film mohl podivat doma ale za prve je to hrozne pomale a za druhe se mi asi po 40 minutach ten film stopne ze musim mit plnou verzi toho programu mam teda na Vas zkusene dotaz neznate nejakou jinou stranku nez kinotip kde jsou filmy zdarma ke shlednuti ? neda se ten proces nacitani videa urychlit ? na tom kinotipu je to mega video nestezuju si jen me stve to ze po 40 minutach to da stopku a tady doma net nemam a ven se mi pro to abych to aktualizoval uz kolikrat neche diky za kazdou radu

loading...

S tim real playerem jsem to zkousel ale videl jsem nahravaci dobu strasne dlouhou ty filmy maji kolem jedne hodiny a vic to se mi to nahraje normalne v IE do pul hodky ani ne ale pak na to doma nemuzu koukat pac se objevio ta hlaska ze jsem shledl 72 minut nebo co lze to teda tim firefoxem obejit?