Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formátování disku

Dobrý den, mám dotaz, chtěl jsem formátovat disk ve win 7, ale bohužel nesmazalo se mi všechno. Stala se mi chyba protože jsem měl dva disky, jeden byl malý a tak jsem ho chtěl rozšířit programem acronis disk director, ale bohužel se mi to nepodařilo a hodilo mi to chybu a už jsem se do windows nemohl přihlásit. Tudíž jsem formátoval disk a to mi hodilo chybu že nemůže najít winload.exe. Nevím co mám dělat prosím poraďte..

Je to originál, ale to už jsem zkoušel a bylo to strašně rychle zformátované a problémy přetrvávají, jenom jsem tam teda nechal 100 mb, který potřeboval ten windows, je možné že když jsem to tam nechal a nainstaloval už znova stejný windows, že by to mohlo dělat problém..?? Posr.. to ten program si myslým ten mě tam nechce pustit.

Windows 7 si udělá vždy malej cca 100megovej oddíl který není ve windows vidět a druhej oddíl "C". Pokud jsi zkoušel "naprasit" ten 100mb oddíl tak se nedivím že nejede. Taky pokud jsi použil nějaký starší ADD.

Pokud tam nemáš data je nejjedodušší při instalaci všechny oddíly smazat a nechat instalátor ať to rozdějí znovu nebo vytvořit jeden oddíl třeba 50procent disku a druhej zbytek, instalátor si ten třetí malej udělá sám.