Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace W7

zdravim... chci si preinstalovat windows .. na W7 chci naistalovat toto Odstraněn odkaz na warez, viz Pravidla. (karel) no takze mam to vypalene na DVD ... v biosu nastavim first bot nevice CDROM ..ulozim restart.. potom se zapina a ukazuje se Boot system froM CD/DVD a pod tim system spustite libovolnou klavesou.. no a to je problem at zmacknu klavesu nebo ne tak se system proste jen spusti..poprve jsem se sice dostal asi do instalce ale byla mi nabidnuta jen oprava nebo obnova..tak nevim je jedina moznost naformatovat disk v jinem pocitaci a taK ? diky..

Mas OS legalni ? original klic? Jakej win 7 (home, profi, ultimate) ? Ty nemas official DVD? Jestli ze ne tak za 150Kc se da koupit medium to snad neni az tak moc ne? Pokud mas licenci a nemas win medium proc si ho nekoupis presnou verzi systemu kterou mas zakoupenou, proc tam cpes tenhle bordel ?

To záleží především na tvém HW. V první řadě je potřeba určit, jestli budeš instalovat 32-bit nebo 64-bit. To záleží na procesoru, jestli máš 32-bit nebo 64-bit. Pokud tvůj procesor je 32-bit, tak je to jasné. Pokud tvůj procesor podporuje 64-bit, tak máš možnost volby. 64-bit by měl přinášet lepší výkon, ovšem nastávají problémy u starších DOSových aplikací, které se odmítají spouštět s hláškou, že podporují pouze 32-bit a že si máš obstarat 64-bit verzi dané aplikace, ale může nastat problém i u některých klasických 32-bit programů. Já osobně používám 64-bit.

:-)

Ja mam taky Quad 64 bit sbernici a mam tam sve XP retail profi rok 2002, v tomhle problem neni, je to spis problem v jakem provedeni je instalacni medium, pokud je to nakej recovery nebo modifikovana verze pro domaci uziti tak tam byva vetsinou jen autosetup, takze hned to najizdi do instalace, podobny system mivaj i starsi distribuce XP Home napriklad, doporucil bych sehnat si od kamarada primo cistou instalaci windows, bez techto pripravku. :puff: