Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s drivery

Zdravím,to jsem zase já...poté co jsem přeinstaloval windows xp tak mám probléms ovladači... tŕeba při prohlížení internetu při rolování se to jakoby zasekává a problikuje ( nékdo tu měl nedávno stejný problém) a navíc ve správci zařízení nemám grafický adaptér. System drivers do mé mainboard MS-7025 mám naistalované ale pořád nic a navíc mi nejdou naistalovat ani ovladače graf.karty. Co mám ještě udělat aby vše opět fungovalo?

Uff tak už je to vyřešeno...stačilo do mechaniky hodit cd od grafiky,poté windows rozpoznal tu atinu a pak už jen stačilo naistalovat ovladače atd a je hotovo,hry fungují,prohlížení netu taky. Takže všem zůčastněním děkuji a mˇužete lock