Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit OS

Dneska ráno zapínám svůj netbook a naskočí mi tam taková ta černá obrazovka kde je na výběr:
Stav nouze
Stav nouze s prací v síti
Stav nouze se systémem MS-DOS

Poslední známá funkční konfigurace

Spustit systém běžným způsobem

Tak kliknu na to Spustit systém běžným způsobem a sekne se odpočítávání.
Tak zkusím vypnout a zapnout, ale nenaskočí nic jiého kromě této černé obrazovky, žadné našítání WIN ani to, pokud chcu BIOS, tak zmáčknout F2. Proste hned po zapnutí si mi ted objevuje jen ta černá obrazovka s tou nabídkou..tak to zkouším pořád dokola, nechávám dojet odpočítávání, ale jak to dojede na 0, tak se to sekne.
Jeste jsem zkousel rychle mačkat F2 před tím, než jeste naskočí ta černá obrazovka a takhle se do BIOSU dostanu...
Změna předmětu, původně: Nejde zapnout NTB (touchwood)

Tak kliknu na to "Spustit systém běžným způsobem"

Tak neklikaj na "Spustit systém běžným způsobem. Ano ? Zvoľ inú volbu. Čo tak " Stav nouze"
Myslíš že prečo ti vybehnú tie voľby ? Niečo nie je v poriadku.

Udelej pres boot DVD nebo CD "nepises jakej mas OS" scandisk chkdsk.exe je pro scannovani, urcite se ti mozna blbe ukoncil system, dalsi vec kdyz nepomuze tohle udelej repair instal, neztratis tim zadne ovladace ani data, pak rekni jak jsi dopadl. Nemusis hned delat instalaci celeho systemu jak ti zde radi :puff:

ano, poradna je od slova "poradit", nikoli "vést za ručičku"... :i:

Tyhle problémy se tu řeší hodně často. Navíc ty jsi pro vyřešení problému neudělal nic kromě toho, že ses zeptal. Kdybys např. použil hledání a pak se ptal na to, co ti nejde nebo nefunguje, byl by přístup určitě jiný.

P.S.: Poradna je zdarma, tak si to přeber, nikdo ti nebude říkat, že jsi skvělý, nejlepší a vůbec, když jen přijdeš, a čekáš, až tě někdo "obslouží".