Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuju ze starého notebooku dostat outlook do nového

ahoj,

potřebuji poradit, mám noteboka s W XP, starýho, a nový s W Vista, potřebuju z toho starého dostat outlook do nového. Pochybuji že přidáním účtu v novém ser tam vše načte, pokud zkopíruji soubor .pst ze starého, tak nevím kam ho vložit v těch Vistach, muzete mi prosím někdo poradit?

díky moc
Změna předmětu, původně: Outlook (rh)

Outlook nema ziaden suvis s operacnym systemom.
Outlook je sucast balicka MS Office. Aku verziu si mala na xp? Aku verziu mas vo Viste?
Potom sa mozno pohneme dalej. Vo vseobecnosti sa to vsetko robi cez import/export.

Pokud potrebujes pouze prenest kontakty a pripadne dulezite e-maily, otevri outlook, oznac kontakty ktere chces kopirovat, totez e-maily, jednoduse mysi pretahni do zvoleneho uloziste, vytvori se soubory aplikace outlook s priponou .msg, ktere potom zpetne dostanes opacnym postupem na cerstvy outlook ve tvych Vistach, plati za predpokladu pouziti MS Outlook 2007, jine metody zalohy a zpetne obnovy se mi neosvedcily a ani jsem vsechny nezkousel, tento postup funguje, delal jsem to pri prechodu z win XP na Win7, zcela bez problemu.

Jasne o tom pretazeni jsme se uz bavili v jinem vlakne, migraci uctu jsem ale nikdy nedelal, tudiz neposoudim jak to maji Mrkve osetrene, konfiguraci noveho uctu delam vzdy rucne, je to na par minut. ;-)

Ja som to robil uz niekolkokrat a vzdy mi zostal rozum stat. Este pochopim, ze problem medzi OE a Outlookom, pretoze ide sice o vyrobok jednej fimry, ale je to iny software, ale tie problemy co som mal pri migracii uctov 2003--->2007 a co je horsie dokonca aj pri 2007--->2007 tak to ma uz dostalo.
A teraz si predstav, ze mam zakaznika, kde mam premigrivat desat uctov naraz.