Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD romka nevyjíždí ! Co s tím ?

Dobrý den. Mám problém s CD romkou, nevyjíždí. Když odendám horní kryt, který kryje mechaniku tak CD romka vyjíždí a když ho zandám tak zas nevyjíždí. Čím to může být ? V krytu nevidím nic co by mohlo blokovat mechanice ve výjezdu. Děkuji za váš čas.

(Cd romka tento problém začala dělat nedávno jinak fungovala bezproblemově)

Vysuň šuplík softwareově. Pravý klik na mechanice v exploreru - kontext - - vysunout. Jinak jsem se s tím setkal, může to být zaneprázdněním OS nebo vadným mikrospínačem eject. Také: není-li mechanika nová, zkus upgrade firmwaru - někteří výrobci dokáží vyprodukovat opravdové skvosty. Nejde asi o mechanickou blokaci (... Když odendám horní kryt, který kryje mechaniku....), v tom případě by jsi zaznamenal pokus o vysunutí.