Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Značka GK

Dobrý den chci se zeptat jakou značku GK by jste mi doporučili(jako kvůli chlazení a tak)
Nemyslím ATI a nVidia, ale Sapphire, Asus...
Jo a nechci kupovat Sapphire Vapor-X, je to moc drahé

"divný" v jakém ohledu? Že vypadá levně? :-)

Nevím, já asus grafiky nedělám (stejně jako MSI). Vystačím si se Sapphire, u kterých je drtivá většina grafik naprosto v pohodě (poslední problém jsem měl s HD4830, která měla chladič á-la intel chladiče a grafiky odcházely poté, co se tence frézovaná žebra ucpala prachem.

Mně ta grafika připadá přinejmenším normální.

edit: diskuse k ní: http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-P33E5660D951F 08A7C12576A4003DCF86.html