Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s připojením přes WiFi

Prosím o pomoc. Doma se připojuju k internetu bezdrátově přes router, vzal jsem si notebook do práce a při zapnutí WiFi antény mi problikne modrá obrazovka a pc se restartuje ... pokud je wifi anténa vypnutá není žádný problém a k restartu nedojde ... doma mi vše funguje bez problémů. Děkuji za vaši pomoc.

bylo instalováno již při koupi a to už nějakej pátek je ... mě prostě zaráží to že doma s tím problém není a v práci jo ... dělám na letišti, nemůže to něco třeba rušit? Jsem jen uživatel, tak se omlouvám, že to není moc odborně ... a z tý modrý obrazovky se nedá nic vyčíst, jen to problikne a hned se restartuje ... kdybych anténu nevypnul bude to tak dělat stále dokola ... jinak moc díky za snahu