Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP kamera

Zdravim,
momentalne resim mensi problem. Na jare se chystam pronajmout si garaz (radovou), kde bude "bydlet" moje nova motorka. Bydlim v oblasti, kde se dosti pohybuji nasi integrovani cerni obyvatele a mam strach, aby mi motorka z garaze pres noc nezmizla. Urcite vite, jak to chodi - parkrat vas uvidi kde s tim parkujete a druhej den uz bude fuc. Uvazoval jsem tedy, ze bych si do garaze poridil IP kameru - trosku jsem se o to zajimal a za par tisic existuji kamery s nocnim videnim, s detektorem pohybu - pri jakemkoli pohybu vam kamera automaticky na email posle serii fotek, atd...
Taky se daji na dalku ovladat. Jen se bojim, ze by mi pri pripadnem vloupani ukradli i ji - to bych musel jeste nejak domyslet:-) Jinak garaz bude tak do 250m od baraku.

Mate tady s temito kamerami nejake zkusenosti? Mely by vubec obdrzene fotografie zlodeje nejakou hodnotu pro nase uzasne policisty?
Ted po dopsani si nejsem jist, zda to pisu do spravne poradny :-)

Diky za inteligentni poznamky:-)
Tomas

Ano mame. Kedze si neuviedol typ kamery tazko posudit. V tvojom pripade sa mi vsak zda vhodnejsi alarm s gsm branou a sms alarmom. Nebude lepsie ked ti pipne telefon, ze je objekt naruseny ako ked budes mat nejaku nejasnu fotku z kamery? Inak su aj kamery co zvladaju 3gp (rtsp protokol) a mas moznost pozroet si stav kamery aj cez mobil.
Cely kamerovy set (ip, kamera, wifi spoj domov) ta vyjde odhadom drahsie ako gsm komunikator a 1-2 snimace.

Kašli na kameru - v prodeji je modul, do kterého vložíš kartu operátora a při narušení prostoru tvé garáže zavoní tvůj mobil, aby jsi rychle vzbudil ty co se jmenují: "pomáhat a chránit", že ti kradou motorku. Nebo vem krumpáč a běž ji chránit sám. To asi motorku ochrání nejlépe. (Pomocnou ruku hledej vždy na konci svého ramene.)
Jinak zajámavá je myšlenka podle níž mají být v noci vidění "cerni obyvatele" pomoci nočního vidění. Černou kočku v noci viděti...

Diky chlapi, az ted jsem si uvedomil, ze bych asi musel mit na miste nejake internetove pripojeni, pomoci ktereho by se na kameru dalo napichnout, ze? :-)

Nicmene me zaujal ten alarm...na internetu jsem neco nasel, ale je to dost drahe, tak nevim, zda mluvime o tom samem. Muzes vlozit nejakej odkaz s cenikem?
Diky

Mala ukazka ponuky pre rodinny dom. Vyber si len co potrebujes.
Názov pocet kusov cena spolu
Paradox ELEGANCE 12 24,84 € 298,08 €
rádiový snímač MG PMD1 1 74,19 € 74,19 €
klávesnica MG 32LED 1 71,22 € 71,22 €
Magelan MG 5050 1 84,15 € 84,15 €
Videovratnik telefon + kamera outdoor 1 190,00 € 190,00 €
akumulátor 12V/7Ah 1 18,38 € 18,38 €
inštalačná skrinka AWO 238SK 1 29,37 € 29,37 €
PC 100 GSM komunikátor 1 223,56 € 223,56 €
hlasový volač VDMP3 1 44,31 € 44,31 €
montáž 1 474,00 € 474,00 €
cena bez DPH
zľava 0,00% 0,00 €
DPH 19% 286,38 €
cena s DPH
1 793,64 €

kvalitní IP kamera s nočním režimem tě bude stát hezkých pár tisíc, připočítej nějakou bezdrátovou technologii na propoj, problémy s napájením...

A až přijde na věc, zjistíš, že ti stačila poslat, předtím než ji sbalili, fotku nějakého drbana v bundě a kapuci, kterému není vidět do xichtu.. :-)