Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení PC

Ten chladič považuju za mizernej-zpracování základny, systém uchycení dvou tenkýma šroubkama na tenký plech -snadno se strhne závit.
Mám silný dojem že větřák v tom krámu nevyměníš.Montoval sem ho asi 3x, sám sem ho chtěl ale byl sem rád že sem ho prodal.
Buď základ freezer 2 pokud nebudeš taktovat nebo lépe cooler master 212+ (který mě moc nestačil na i7-860 na 3,8ghz ale na ci5 by stačit mohl,protože nemá HT - respektive uchladil to ale teploty v max. zátěži k 90sáti).Pak sem ho nahradil tímhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=5879 7 protože mám "velké ramky"
Paměti bych volil určitě 1600 pokud chceš taktovat, hlídat napětí 1,65v max a nebrat ty s velkým chladičem jinak se snadno dostaneš do problémů pokud koupíš toho extréma.
Ta 5830 je fakt úlet. Pokud nebudeš kupovat předraženou noctuu větřák tak máš hned půlku částky na 5850. V budce jeden ventilátor by měl být už od výrobce, s regulací jde použít.