Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení internetu

Zdarec,
do včerejška jsem měl funkční sdílení internetu, kdy na stolní PC mám Wi-Fi do jedné síťovky a přes druhou síťovku je kabelem připojen notebook. A to jsem včera akorát měnil DirectX. Zkusil jsem je sesíťovat znova podle několika návodů(stejná skupina, nastavení IP adres a brány) A zastavil jsem se u položky kdy mám na stolním PC nastavit sdílení internetu. U všech síťových karet mám totiž v nastavení položka Upřesnit pouze zprávu že jsou služby WMI pravděpodobně poškozeny a ať obnovím systém. Jenomže tuhle službu jsem zrušil takže nemám nastavení ke kterému bych se vrátil. Jedná se o XP PRO SP2
Díky za odpověď.

sdílení internetu je naprostá pitomost, zavedená ms v dobách kdy domácí routery stály tisíce. je její běžnou vlastností ve windows, že to časem přestane fungovat.
běž koupit normální wifi router, např wr741.
pokud potřebuješ doma gigabitovou síť, mrkni se po vyšším modelu.