Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spatne zapojeny harddisk

zdravim. Prosimvas kdyz me pc hned po zapnuti pc vyklopy hlasku "disk boot failure, insert system disk and press enter", muze se jednat o spatne zapojeny harddisk?

np myslim prave harddisk z duvodu ze vidim ze do nej vedou draty jen z mechaniky, popripade jestli by mel mit v sobe vice dratu tak jake, budu vdecny za kazdou radu. Jinak harddisk mam samsung hd502hj pokud je to spravne

do cd romky vedou draty a maji spolecnou pripojku s podelnou asi 2cm dlouhou dirkou ktera rozdvojuje dratya vede je do harddisku. V nem jsou pak volne dva slotiky jeden ma vybezek na stejny otvurek jako jsem popisoval u cd romky akorat asi o polovinu kratsi a druhy ma 4 kolicky ve dvou radach (celkem 8)