Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dlouho cca vydrží tato sestava?

Dobrý den.

Mám tuto sestavu show_oc.php
+ 650W zdroj (Point of View Fortron)

Chtěl bych se zeptat jak dlouho by tato sestava mohla ještě unést moderní hry na max. při rozlišení 1650x1050 (ideálně aspoň 2x AA), zatím nemám v dnešních hrách problémy - Crysis, Mafia 2, Bad Company 2 apod.

V budoucnu bych rád upgradoval desku, cpu a ram, ale zatím se chci pouze zeptat jak dlouho mi toto čistě teoreticky může ještě vydržet (vím že se to těžko odhaduje, ale aspoň tip)?

Děkuji.

Ano, toto jsem očekával :)
Osobně čekám na Crysis 2, Crysis 1 IMHO donutila mnoho majitelů PC pro upgrade aby si užili grafických orgií která táto hra přináší.
Takže doufám že Crysis 2 taky bude náročnější a zjistím zda-li je čas na upgrade CPU a RAM, ale bojím se toho že tuto hru degraduje multiplatformní vývoj, jakožto hromadu dalších her.