Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno XLS vytvořený v MSO 2003, OO3.2.1 a nemožnost tisku formuláře

Ave. Řeším u svého usera - cifršpióna - následující problém:

Předdefinovaná aktívní tabulka v XLS, která má tisknout na formulář (zelená karta). Vypíšou se insignie a data, do tiskačky se vloží formulář, tisk. Vyblije to kompletní stránku i s grafikou (!), i když by to mělo pouze vyplnit chlívečky formuláře a doplnit je do kolonek. Dotaz: nevíte někdo, jak k tomu Calc donutit? Excel to tiskne korektně. Předem díky za nakopnutí a sorry za infantilní popis: nejsem kancelářská kryska... Formulář přikládám (prej není tajný ]:)).

to budeš asi muset přepsat do něčeho použitelného

Tak já rozhodně ne :-D. Chodí mu to z centra (někde z Prahy), tiskne to nesmysly, a já jsem programátorské vémě. Takže opakuju dotaz: je nějaká šance donutit Calc, aby se toho ujal stejně jako Excel?

Ako pozerám sú tam sú z môjho laického pohľadu dosť komplikované makrá a s tým si podľa mňa OO nemá šancu poradiť.
Vadí mu zjavne aj diakritika v názve makier a plno ďalších vecí.

Teoreticky: Nájsť nejakého šialenca, ktorý je schopný prepísať tie makrá do formátu pre OO a súbor uložiť ako *.ods.

Alebo to urobiť prasácky (Prasak promine :-) ) a riešiť to vzorcami v skrytých bunkách, odkazmi, hyperlinkami a tak podobne (ak sa to vôbec dá, neskúmal som komplikovanosť a množstvo variant toho formulára)

edit: ale ak doslovne myslíš " s tímto souborem" tak asi nie, ale ešte niečo otestujem...

Tak som ešte skúsil go-oo.org čo je akýsi klon OO deklarujúci lepšiu podporu VBA makier, ale bez úspechu. Aj keď reval krajšie vyzerajúce chybové hlášky :-) (data type mismatch...)
Myslím že v tomto prípade je zbytočné sa s tým ďalej trápiť, toto proste s OO nepobeží.