Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hibernace ve windows 7

Dal jsem do prikazoveho radku powercfg -h off
a napsalo mi to nemate opravneni zakazat hibernaci.Pritom jsem nalogovani jako admin .
nebo kdyz dam prikaz powercfg -h -size %60
tak to vypise pristup byl odepren
co prosim s tim,?

Zjistil jsem, ze ve Win7 Ultimate koliduje hibernace s Advanced System Care Pro 3.4.2. Po cisteni registru hlubokym scanem ntb (Lenovo G550L) nehibernuje, ale pouze zhasne monitor, stale sviti kontrolky jako pri bezne praci a nejde probudit. Je potreba tvrdy reboot. Ma nekdo stejnou zkusenost, pripadne reseni (krome nepouzivani daneho softu)?