Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno win 32

Dobrý den. Koupil jsem si navigaci NAVIGON, zaregistroval jsem jí, aktualizoval software a mapy podle návodu. Potud vše vpořádku a funguje. Chci-li ale otevřít jakoukoli ikonu - exe, navigon, a pod. otevře se okno s hláškou, např. autorunce. exe není platná aplikace Win 32. Prosím poraďte co s tím? Děkuji Karel. OS. Win XP Home.

Když připojím navigaci k PC, objeví se navigace jako další disk. Po kliknutí se otevře okno a tam jsou ty ikony. Jde otevřít manuál přístroje, aktualizovat software a mapy přes net. Když funguje toto, Tak by ty ikony měli jít otevřít, nebo se mýlím? Promiň ale nevím jak to lépe vysvětlit. Karel

Když funguje toto, Tak by ty ikony měli jít otevřít

Ne.
pdf a html otevrit ide vsade. Spustitelne subory nie.

Precitaj si na tom co si kupil na krabici alebo v navode ze pre jake Windows alebo k comu sa to da pripojit, pripadne sem napis presny typ.
A pozri si aj v navode ze jake ikony su pre jaky OS, alebo jaku maju vlastne funkciu. Ak tam je tych ikon viac, jedna moze byt pre jeden OS a ina ikona pre iny OS apod. Alebo maju len specialnu funkciu pre nejake ine OS, ktoru vobec nepotrebujes.
Navigaciu pouzivaj na navigovanie, a nie na spustanie nejakych ikon. Nechapem co tam chces vobec spustat a preco.