Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem soubor .jar & .jad

zdravim, prosim vas poradte jak stahnout slovnik do mobilu (nejdrive na pc a pote do mobilu, chci si ho nejdrive prohlednout na pc nez si ho nainstaluju do mob.). nasel jsem slovnik KODi.cz a chtel ho stahnout na pc, ale pri double clicku na soubor to hlasi: failed to load main-class manifest attribute from c:/users/user/downloads atd. hledal jsem na google ale moc mi to nepomohlo :-/. taky jsem hledal zde a nasel pod predmetem "spusteni souboru .jar" od hexana a v jednom z odpovedi klikl na odkaz od hosta, ale sun java wireless toolkit 2.01 nefunguje - page not found. nevite prosim jak na to? mam win7 64bit dik za pomoc.

1. Otevřete Google
2. Zadáte: sun java wireless toolkit
3. kliknete na "Vyhledávání Google"
4. Stáhnete instalační soubor
5. nainstalujete
6. spustíte
Slibuju, že to nebude trvat déle, než napsání tohoto vašeho dotazu.