Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenaběhne Win

Zdravím ... tak jsem nainstaloval win XP na hdd a když spustím počítač a mají naběhnout Xpečka tak mi skočí černá obrazovka a tam je spustit systém běžným způsobem , nouzový režim atd... no a ať dám cokoli , tak se mi pak restartuje pc ... Win. sem instaloval na jiném pc a tam to šlapalo bez problému ,ale když sem to dal do tohodle tak tam se to pořád restartuje dokola...nemá někdo nějaké rady čím by to mohlo být ? děkuji

To sem nedělal z toho důvodu ,pač jsem to 2 x zkoušel a pokaždy mi to během instalace restartovalo pc

většinou to znamená že je v tvojem počítači něco vadného. To že přeneseš nainmstalovaný systém (což vůbec nemusí jít -to šlo tak možná s win97/ME - pokud nemáš stejnou desku/čipset/štěstí) to většinou nespraví. Co tak zkusit memtest a otestovat paměť ?

nevíte někdo co to může všechno dělat když nainstaluju windows v jiném PC???
já jsem to udělal stejně jako on jelikož mi to v tom starym PC nešlo nabootovat a tedka to funguje jen jakštakš(nejde mi tam spustit žádná náročnější aplikace nebo když chci zvětšit video tak se celé PC totálně zasekne)