Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB kľúč - problém

Dobrý deň,

mám problém s USB kľúčami, totiž ak ich dám do môjho PC a vložim na nich nejaké dáta,
na druhom počítači už kľúč ani nefunguje, nezobrazí ho v tento počítač ako nový disk. Následne už nejde ani mne. Skúšal som kontroly spyware, malware, anti proste nic extra nenaslo a stále to nejde.

Už nemám síl na to, neviem či moj zdroj ich odpeče alebo čo...

Za odpoveď vopred ďakujem...

Pred tým ako som ho kúpil som ho sformatoval...

Teraz som spustil 3 antispyware a antiviry...

USB opäť reaguje ale myslim si ze len do casu...

Avsak to druhe USB (tretie som stratil) stale nenaslo...

Proste musi to byt virus

A naco myslíš, že to bezpečné odpojení je? Aby se nedělo to, co se ti děje. Pokud jsi na flešku něco uložil, musíš ji nejdřív "odpojit", aby operační systém mohl nejdřív dokončit to, co na ní má rozděláno. Pokud ji vyrveš dřív než to dokončí, v tom lepším případě máš narušený systém souborů (a to cos právě uložil už nepřečteš nebo ani nenajdeš), v tom horším máš flešku co se ti nepřihlásí vůbec.