Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hardisky

jaký máte názor na hdd, 7200ot,nebo stačí 5400ot, tak o velikosti 1tera, poznáme rozdíl?,hodně lidí chválí samsung a tvrdí,že mezi ot 7200 a 5400 není rozdíl.dík za info

Medzi 7200 a 5400 rpm nie je rozdiel? To je mi novinka ! Áno, pri prezeraní webu Ti to môže byť jedno.... Skús si skopírovať nejaký väčší súbor na disku 7200 a 5400 a potom porovnaj časy. Ak tam nebude rozdiel, potom sa "hodně lidem" "omluvím" :-)

tvrdí,že mezi ot 7200 a 5400 není rozdíl

Mentální zvratek. Rozdíl je propastný. Jestli to máš jako datový (zálohový) disk v boxu či NASu, není ten rozdíl tak vidět, jelikož přenos těchto krabiček nedosahuje rychlosti ani tak zdechlého disku. Jako interní disk (i třeba jako separátní datový) nedoporučuju - přenosová rychlost je tristní. Dát si to jako systémový /i třeba dělený/ disk je už případ pro Doc. Chocholouška...