Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aký antivírus používať ?

caute, chcel by som si nechať poradiť nejaký slušný antivirus ktory je zadarmo. Mam nový notebook kde mam McAfee. Mam to len na mesiac a vobec tento antivir nepoznam. Diky za rady

Avast. Zdarma.
Mám taky ale pravda že toho moc nevychytá. Jsem náročný uživatel.

Jinak asi přejdu na linux, tam antivir nepotřebuješ, mají tam nepropustný zdrojáč a má velkou budoucnost.

Mějte se a málo virů (nebo spíš žádné) :)

Al má sice v Humpolci pamětní desku, ale málokdo ví, že se narodil v hlinikárně v Žiaru nad Hronom, jeho otec byl bauxit, Al2O3 a matka kryolitka hexafluorohlinitan sodný Na3AlF6, kteří stáli u jeho elektrolytického zrodu.