Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpožděná reakce po zapnutí PC

Dobrý den, můj problém spočívá v tom, že když zapnu pc a přihlásím se na svůj účet musím čekat určitou dobu než se vše zapne a ozve se ta klasická melodie, která v XP zazní po zapnutí PC. Do té doby počítač pracuje velmi pomalu, pokud vůbec...Ta doba než se počítač plně zapne je proměnlivá, ale průměrně trvá něco mezi 5 - 30 minutami. Prosím poraďte, děkuji

Najprv skus odinstalovat vsetky antiviraky, potom skontroluj co sa spusta po starte, a sluzby. napr. start-spustit-msconfig, alebo aj pomocou hijackthis apod
Uplne jednoduche riesenie je nainstalovat Windows nanovo (prip. pouzit recovery ak to je notebook). Alebo aj skusit bod obnovenia Windows, z doby ked to este slo.