Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google chrome flash problem

Ahoj

Kdyz si spustim treba hru tak mi v google chrome selze flash. Napriklad spustim Lineage a treba videa na youtube se vypnout a jak vyjedu z te hry tak tam mam napis "Apliakce flash selhala". Ne vzdy to selze, nekdy napriklad kdyz mam hudbu na youtube a neni zapnuta a zapnu hru tak se sama spusti. Nebo treba minimalizuju okno tak to se trosku posune ta hudba nebo vypne, nebo selze flash. Nevite co s tim? Google Chrome je nejnovejsi na jinsi prohlizec prejit nechci a system je aktualizovany na nejnovejsi verzi.

chrome používám jen pro jeden konkrétní účel, toto jsem netušil, dík za info.

jak jsem se u adobů rozhlížel, vypisují tam i požadavky pro videoram (128mb) - flashplayer pak používá hw akceleraci. ale zároveň jsou na fórech na tuto feature stížnosti - co se stane když hw akceleraci ve vlastnostech flashe vypneš?