Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP: aktivní plocha a průhledné popisky ikon

To opravdu neexistuje žádná možnost, jak mít průhledné popisky u ikon na ploše a zároveň používat aktivní plochu?

Mně se to teda nepovedlo, Googlem jsem řešení taky nenašel. Volbu "Použít stíny popisků ikon na ploše" zapnutou mám. Někde jsem vyčetl, že by mohlo pomoct zrušit zaškrtnutí "Uzamnkout položky na ploše", ale u mě to nemá vliv. Win XP Home SP2.

No to je sice hezké... já taky donedávna používal jednobarevné pozadí a teď na stará kolena jsem si dal tapetu - jen takovou decentní, v odstínech jedné barvy... A zároveň bych potřeboval mít aktivní plochu, protože používám na pozadí HTML+JS, kterým si zobrazuju určité informace... A ty neprůhledné popisky ikon mi to kazí... :-(