Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s WIFI

Dobrý den,
potřebovala bych poradit ohledně wifi. Doma mám počítač, kterému mám vedený internet pomocí modemu. K tomuto modemu přes wifi mám připojený notebook. Internet se u nás neustále využívá bez problémů. Poslední dobou však internet funguje pouze na notebooku a na počítači ne a musím vždy celý modem "resetovat". Toto mohu dělat ale poslední dobou i několikrát za den. Čím to může být? Nějaká špatná síť? Děkuji za odpověď

co to je za modem že umožňuje připojení dvou pc? ne že by to by to byla nějaká vzácnost, ale přesný typ ze štítku na spodní straně by pomohl.

a ten počítač co na něm nejede net - jak je na tom s viry, spywarem, adwarem, a jiným po startu automaticky spouštěným odpadem?