Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 Instalace

Dobrý den, chci si nainstalovat Windows 7 Ultimate, ale potrebuji poradit ohledne Instalace...
Disk je originál takže se nebojim, ale jde mi o ovladače. Mám Grafickou kartu GIGABYTE NVidia GEFORCE 9600 GT a v pozadavcich to pise ze to chce xp/vista...pujde mi to na w7???
Nebo ovladace od procesoru co kdyz to nepujde???

Kdybys napsal co mas za desku tak ti klido najdu drivery, takze pamatuj po instalaci win 7 postupuj takto >>
chipset driver desky, grafika, zvukovka, sitova karta, pokud neco mas jako tiskarna, pridavne zarizeni a podobne, doinstaluj to, udelej hned update win 7 a muzes pak pokracovat. :puff:

Cus lidi mam takovej problem kamarad ma notebook Acer aspire 5720z a mel tam windows vista home premium no jenze uz mu vyprsela zaruka tak tam chtel windows 7 no tak pres acronis disk director sem mu zformatoval disk atd... pak sem nainstaloval windows 7 ultimate instalace bez problemu ale po dokonceni instalace restart ale potom se uz nicz nedeje jenom blika do nekonecna bila carka na cerny obrazovce a nevim co stim je ale nikdy se mi tuto nestalo :-(