Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7 stále ukončuje aplikace

Ahoj, chci se zeptat, dostal jsem počítač siemens scaleo j, od začátku s ním byly problémy, počítač se restartoval, tak jsem koupil druhý zdroj, počítač pak jel normálně, rozhodl jsem se přejít na win vista, ale pod ním počítač ukončoval aplikace, řekl jsem si, že to bude ovladačema, které nebyli pro vistu, tak jsem postupem času koupil druhou desku (včere) nahrál win7 a počítač zase ukončuje aplikace, jsem třeba na internetu a z ničeho nic napíše, internet přestal pracovat, ukončit program, to dělá i správce oken, průzkumník a hodnocení systému taky neproběhne. Mám 2,8 pentium D, nové ramky zatím 1GB, grafika nvidia 7600 gt, pasivní chlazení pipetkama msi, zdroj 350w, prodavač grafiky říkal, že to na grafiku stačí, když má pasivní chlazení. Nemůže to dělat ten zdroj? Díval jsem, se že teď má procesor skoro 80° je to normální? Ovladače mám nainstalované správně, prosím o každou radu
Změna kategorie, původně: Software (karel)

To může být tak 10 problémů. Napiš celou konfiguraci PC.
Neřešil jsi to zrovna šťastným způsobem. Půl PC máš nové,
nové ovladače k desce jsi instaloval, test nových RAM jsi udělal,
zdroj je co za značku a typ, ovladače desky a grafiky jsou nové?
Grafika je AGP nebo PCIe?

v tom prohlížeči událostí se nějak nevyznám, kterou chybu mám zkopírovat? Jinak jsem vyměnil chladič cpu a teplota klesla o 10 stupňů. Jednou se mi podařilo dokončit hodnocení systému a zarazilo mě hodnocení procesoru 2,2 to je divné na 2.8 dvoujádro pentium D, co myslíte?

Ahoj, tak jsem trochu pokročil po výměně chladiče přestaly aplikace padat a ukončovat se, teď mám jediný problém s vyhodnocení systému, přeruší se při při procesu optimalizace dekodování windows media, nevíte co to může být? O problému to napsalo oubory, které popisují problém:
C:\Users\honzíček\AppData\Local\Temp\WER8F24.tmp.W ERInternalMetadata.xml
C:\Users\honzíček\AppData\Local\Temp\WERF95C.tmp.a ppcompat.txt
C:\Users\honzíček\AppData\Local\Temp\WERFA28.tmp.m dmp

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clci d=0x0405

Pokud není k dispozici Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online, přečtěte si toto prohlášení offline:
C:\Windows\system32\cs-CZ\erofflps.txt