Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem error R6034 Visual C++

Ahojte
Vyskytla se me chyba pri spousteni excelu. Nejdrive chybel soubor msvcr80.dll, ktery jsem nasel na netu a vlozil do slozky k office. Chyba zmizela, ale vyskytla se jina, kterou posilam v priloze. po odkliknuti se objevi jeste jedno hlaseni, ktere taky posilam. zkousel jsem hledat na netu, instaloval jsem i nejake redistribucni balicky, jak tam radili, ale chyba porad zustava.. budu vdecny za jakoukoliv pomoc. Diky vsem.

Tak odinstaluj cele office a znova nainstaluj.

K tym msvcrt dll-kam, mal by si nainstalovat najnovsi "Visual C++ Redistributable Package (x86)" oficialne z www.microsoft.com (je tam aj vyhladavanie tak si tam zadas ten nazov a najdes to). Zrejme ti staci verzia 2008, ta obsahuje asi vsetko, neviem zhlavy. Mozes aj najprv verziu 2005 a potom 2008 (obe su na microsoft.com).

Nesmies kopirovat kdejaku dll neviemskade a neviemjakstaru, a nema to byt v zlozke s office (zmazat to odtial)

Ale myslim ze to by mal obsahovat aj samotny instalator office takze ked ho odinstalujes a nainstalujes tak by mal mat vsetky dll. Ale mozes skusit najprv nainstalit len ten redistribuable package, a zmazat tu tvoju dll zo zlozky office.