Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno připisování do zdroje

jde nějak pomocí JS připisovat do zdroje? chci totiž nějak udělat aby mě na stránkách při kliknutí na odkaz přibil ve furmuláři další roletkové menu. něco jako má seznam v webovým rozhrání u příloh - když chce někdo poslat víc příloh, tak kliká a přibívají políčka. u prvního roletkového menu má name hodnotu S1, při dalších chci aby přibívalo na S2 apod... jinak položky váběru budou pořád stejné... nevíte někdo o nějakém způsobu jak to udělat? nebo jestli je na to někde návod. zkoušel jsem hledat, ale marně... děkuji moc

Ale samozřejmě. Pomocí JavaScriptu jsi schopen připisovat do existujícího dokumentu libovolné prvky.
Samozřejmě pokud se bavíme o statické stránce u které nevyžaduješ, aby si "pamatovala" s jakým nastavením ji uživatel opustil. I tohoto však dosáhnout můžeš například kombinací PHP skriptů a cookies atd....
Ale rozhodně to není věc, kterou se naučíš precizně ovládat za pár večerů. ]:(

Například tento skriptík je úplně "stupidní", ale dokazuje, že je možné cokoliv z toho co se ptáš.
[js]

http://podklady.interval.cz/morkes/tr.html

[/js]