Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS Express gate

Jak se dostanu do této funkce? mám desku ASUS M4A78LT-M LE a zezačátku je jen 2vteriny loading asus express gate... a potom to zmizí- v BIOSu mám enabled
Které tlačítko k tomuto slouží? děkuji.

Máš to vôbec instalivané ?

ASUS Express Gate Installer 1.3.13.11 for XP/Vista description

The Asus utility which helps you install the Express Gate application on your computers. Express Gate is a technology developed by ASUS and introduced with their PSE3 motherboard that utilizes Splashtop, a Linux environment that is integrated onto the motherboard. With this technology users can turn on their computer and in five seconds be able to access the Internet using Firefox, online applications such as e-mail, Skype and the Splashtop desktop without having to wait for their operating system to load.

Size: 158 MB /